השינוי מתחיל עכשיו

פה תמצאי את כל ההסברים על התהליך ותשובות לשאלות שלך

את מוכנה לעשות שינוי ואני פה לענות לך על השאלות שלך ולהיות לצידך בתהליך

איך זה עובד בקצרה : 

  • הקורס הזה שלך לכל החיים
  • צפי בקורס פעם בחודש למשך תקופה
  • הצטרפי לקהילה בווטסאפ

איך זה עובד בהרחבה : 

איך קורס של שעה אמור לשנות את החוויה שלי עם הווסת?

הקורס מציף אמונות והתנהגויות שהשתרשו בך ומונעות ממך לחוות את הווסת כחוויה נעימה ומלאת משמעות. הוא מספק כלים לחוות את הווסת כחוויה חושנית ומענגת. השינוי שהקורס מבקש ליצור הוא תודעתי וגם חווייתי, ומשפיע על חיי היומיום שלך.

שינוי תפיסתי כזה דורש זמן והסתגלות. לכן, חשוב לצפות בקורס חודש אחר חודש, לפני או בזמן הווסת. חזרתיות זו מאפשרת להטמיע את השינויים בהדרגה ובצורה מעמיקה.

מה הכוונה ב״ווסת מענגת״ זה נשמע מיני מידיי

המילה “עונג” מתפרשת בחברה שלנו כמשהו שמחובר למיניות, אך עונג זו תחושה גופנית בפני עצמה. בשפה העברית עונג מוגדר כ”הרגשה טובה מאוד; הנאה; סיפוק; תענוג”.

אין סיבה שלא נרגיש כך גם בזמן הווסת. בקורס מוסבר עוד על ההורמונים של הנאה שיכולים להיות מופרשים בזמן הווסת בתנאים מסוימים, ועל האופן שבו ניתן לחוות את הווסת כחוויה חושנית ומענגת.

האם הקורס הזה מדבר על סקס בזמן הווסת?

בקורס זה, הדגש הוא על החוויה האינטימית בינך לבין הגוף שלך. רוב התרגולים בקורס נעשים לבד, וכך הריפוי מתמקד בקשר העמוק בינך לבין הרחם שלך בזמן הווסת. להיות לבד בתהליך זה הוא חלק מרכזי בחוויית הריפוי.

בנוסף, הקורס כולל פרק המוקדש לסקס בזמן הווסת. חשק לסקס הוא דבר טבעי בתקופה זו, במיוחד כשיש יותר מרחב חושני ונעים במהלך הווסת. בשל הטאבו והאמונות הקיימות סביב הנושא, הקדשתי פרק שלם לנושא זה, במטרה להעמיק ולהבהיר את התחושות והחוויות שיכולות להתעורר בתקופה זו.

כיצד הקורס יכול להקל על כאבי הווסת שלי?

הקורס מעודד הקשבה לצורכי הגוף בזמן הווסת ומציע כלים וטכניקות להשגת חוויית וסת נעימה יותר. הנה כמה דרכים שבהן הקורס יכול לעזור לכאב שלך:

טכניקות הרפיה ונשימה – הקורס כולל תרגולים שמטרתם להרפות את הגוף ולהפחית מתח, מה שיכול להקל על הכאב.

מודעות לגוף – באמצעות הקורס תלמדי להיות מודעת יותר לגופך ולצרכיו בזמן הווסת, מה שיכול לסייע בזיהוי מוקדם של כאבים והתמודדות עמם.

הורמונים וחוויית הווסת – הקורס מסביר על ההורמונים של הנאה שיכולים להיות מופרשים בזמן הווסת וכיצד ליצור תנאים שמקדמים את הפרשתם.

השינוי שהקורס מציע הוא גם תודעתי וגם חוויתי, והשפעתו יכולה להיות משמעותית על חיי היומיום שלך. התרגול החוזר ונשנה והטמעת השינויים לאורך זמן עשויים להוביל להקלה בכאבים ולחוויה נעימה יותר של הווסת.

אם זאת זהו לא הגדש של הקורס. 

כוונת הקורס היא להבין שכאבים בווסת הוא דבר טבעי והחוויה של בזמן כאבי הווסת לא חייבת להיות חוויה של סבל.  (וזוהי אגב, הכנה נהדרת ללידה)

הקהילה

השינוי קורה ביחד!

פה תקבלי תמיכה והשראה לתהליך שלך

הצטרפות לקורס מאפשרת לך להצטרף גם לקהילת ווטסאפ

 בקבוצה תוכלי להעלות שאלות , תהיות, ותובנות שעולות מתוך התהליך שלך, כמו גם, לקבל השראה ועוד אניפורציה מנשים נוספות שעוברות את התהליך.

בקבוצה תקבלי עוד שיעורי העשרה מקרן לבנה ועוד נשים שעוסקות בנושא הווסת, בהיבטים ובתחומים שונים 

אוקי אשמח לקנות את הקורס!

Translate »